Fietsen op een marktterrein is verboden volgens de APV in de gemeente Utrecht. Dit moet wel duidelijk worden vermeld. Fietsen er eigenlijk veel mensen op de kleinschalige markt in Leidsche Rijn? Wij vragen aan B├╝lent Isik (Plaatsvervangend voorzitter commissie Samenleving en mens) bij de gemeente Utrecht hoe de gemeente weet dat er overlast is van fietsers op een marktterrein. Tevens legt hij uit hoe het betreffende artikel 2.33 precies in elkaar zit.